Meist

Cozy Cabin Design on väike pereettevõte, mis alustas oma tegevust 2022. aasta alguses. Kuid esimese tootesarja loomise protsess sai alguse juba palju varem. Soovist luua väärtust nii enda ellu kui ka jagada seda teistega, hakkas kasvama idee hubasust loovate toodete tootmisest.

Küünalde Maailmale avas silmad mulle Inglismaa, kus mõni aeg töötasin küünlapoes. Sealt tekkis arusaam lõhnadest justkui suurest imedemaast, kus kõik on võimalik. Katsetasin ja mängisin lõhnadega esialgu enda lõbuks ning edaspidi said neid rõõme tunda ka sõbrad ja sugulased. Kuna ma ei ole leidnud Eestist sellist suurt lõhnademaailma, siis otsustasin seda tasapisi ise looma hakata. Kõik meie küünlad on käsitsi valmistatud. Teeme küünlaid võimalikult keskkonnasõbralikult ning väheste lisatarvikutega. Võimalusel valime biolagunevad ja looduslikud materjalid. Lisaks loome väga läbimõelduid ja meeleolu loovaid disaine oma toodetele.

Me usume, et  igaühel on võimalik leida enda päevades hetki, mil lihtsalt olla, hingata, tunda. Positiivsete emotsioonide loomine pakub rõõmu. Meie kirg on luua uusi võimalusi, millega tuua sära Teie silmadesse!