Meie küünlad

Meie eesmärgiks on tuua Eestisse mitmekülgne kvaliteetsete lõhnaküünalde valik. Loome ise lõhnasegusid ning valime välja kõige meeldivamad ja erilisemad lõhnad. Inspiratsiooni lõhnadeks leiame sooje tundeid tekitanud mälestustest ja vahetuvatest aastaaegadest. Soovime igal uuel aastaajal Teid üllatada uute lõhnadega. Ideid on meie varasalves veel palju ootamas.

Valmistame küünlaid oma pisikeses käsitöötoas, kasutades minimaalselt masinate abi. Küünlad on kõik käsitsi valatud. Katsetame pidevalt oma küünalde põlemise kvaliteeti ja ohutust ning arvestame nende loomisel kasutaja mugavusega.
Meie küünlad on valmistatud Euroopa rapsivahast, mis on naturaalne, bioloogiliselt lagunev ja vegansõbralik. Rapsivahast küünal põleb pikemalt, puhtamalt. ja madalamal temperatuuril. Kasutame puuvillast punutud ja paberkestaga ümbritsetud lamedaid tahte. Selline taht võimaldab puhtamat ja stabiilset põlemist ning tahi kaardumine on paremini kontrolli all. Küünlavahadele lisame kvaliteetseid ning puhtaid aroomõlisid, et tagada hea ja kauakestev lõhn.

Küünalde valmistamise protsessis järgmine läbivalt rohelist mõtteviisi, kasutame võimalusel keskkonnasõbralikke ja taaskasutatavaid materjale. Meie jaoks on tähtis, et kogu küünla eluring oleks võimalikult väikese ökoloogiline jalajäljega. Tulevikus pakume ka küünlaklaasi tagastamise ja korduvkasutamise võimalust.

Küünalde valmistamise protsess terviklikult on meie enda kätetöö. Samuti on ettevõtte kontseptsioon, tootedisain, lõhnade segud jm meie enda loome. Samuti küünlasildid ja -pakendid oleme ise kujundanud. Muudame kujudusi ja loome uusi. Hoolime sellest, et kõik väikesed detailid oleks hoole ja armastusega loodud ning tuleksid südamest.