New Moon

Kategooria

20.00

Noor Kuu

Astronoomias on noorkuu esimene kuu faas, mil Kuu ja Päike on sama ekliptilise pikkusega. See on aeg, mil istutada kavatsuste ja soovide seemneid tuleviku unistuste täitumiseks. Noorkuu ajal soovitatakse võtta endale aega, et märkida üles oma südamesoovid. Seesuguse meeleolu loomiseks aitavad kaasa sume valgus, soe tee ja muidugi küünlad. Meie Noorkuu küünla rahustav ja pehme maik aitab sul jõuda õigesse unistamise ja kasvamise energiasse. Peale küünla süütamist täitub su tuba bergamoti, lavendli ning kummeli nootidega. Noorkuu müstilisuse ja särtsu tunnetamiseks on mahedate lõhnade vahele lisatud ka seedripuu, nelgi ja patšuli aroomi.

Küünal 609g:

Kvaliteetsed aroomiõlid

Naturaalne rapsivaha

Klaasist ümbris

Puuvillast ja paber kestaga tahid

Netokaal 237g 

Põlemisaeg 50+ tundi 

Lõika küünlatahti – Hoia küünlataht 0,5-0,7mm pikk – parim hetk tahi lõikamiseks on enne küünla süütamist

Põleta pinna sulamiseni – Lase küünal põleda kuni vaha on sulanud kogu küünla pinna ulatuses, sest see aitab ära hoida tunneli efekti

Jälgi aega – Põleta oma küünalt maksimaalselt 4 tundi

Põleta turvaliselt – Aseta küünal kuumakindlale pinnale ja veendu, et ei oleks tuuletõmbust. Hoia küünalt laste ja loomade eest ning ära kunagi jäta oma küünalt järelevalveta.

Hoiusta õigesti – Hoiusta oma küünalt jahedas ja kuivas kohas ning hoia otsese päikesevalguse eest.

Meie küünlad on käsitsi valmistatud ja need võivad seetõttu üksteisest natuke erineda. Erinevused võivad väljenduda näiteks küünlasildi paigutuses, tahtide asetuses või küünlavaha värvi toonis, sõltuvalt kasutatud aroomiõlidest. Ükski neist ei mõjuta küünla kvaliteeti ja põlemise aega.

Toote arvustused

Arvustused

Tooteülevaateid veel ei ole.

Ole esimene, kes hindab toodet “New Moon”

Sinu e-postiaadressi ei avaldata. Nõutavad väljad on tähistatud *-ga

Sarnased tooted

Teistele on meeldinud ka need